אודות

כנאפה שינקין | משלוחים מהירים

אם גם אתם מאוהבי הכנאפה ורוצים להזמין משלוחי כנאפה בתל אביב, אתם מוזמנים להתענג על כנאפה נבלוסית (מהעיר השכם) אותנטית שאנחנו מכינים במטבח של כנאפה שינקין בתל אביב בכל יום בשבוע.

הכנאפה הנבלוסית נחשבת למלכת הכנאפה של המטבח הערבי, ואצלנו מכינים כנאפה נבלוסית אותנטית ממתכון משפחתי שעובר מדור לדור, וכולל שערות קדאיף טחונות מיוחדות אשר מתמזגות על הגריל עם גבינת עיזים. המומחיות שלנו בהכנת כנאפה בנוסף לשימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים מבטיח לכם ביס אחר ביס של עונג מתוק. ואם בא לכם על אקסטרה שחיתות תוכלו להוסיף לכנאפה שלנו גם ממרח נוטלה וגלידה משובחת!

אנחנו מכינים לכם לא רק כנאפה נבלוסית אלא עוד סוגי כנאפה ומתוקים מצוינים:
כנאפה טורקית – שערות הקדאיף, בצק קריספי מפנק, גבינת עיזים ופיסטוק מלא היישר מהעיר שכם.
כנאפה מלבי – הכנאפה מלבי הוא יחיד ומיוחד מסוגו: שילוב מנצח בין הקראנץ' משערות הקדאיף לרכות של המלבי (שאנחנו מכינים לפי מתכון סורי).
כנאפה ספיישל – כנאפה נוטלה ולוטוס(ללא גבינה) עם פירות חתוכים טריים מהשוק, בתוספת גלידה טורקית מסטיקית מעולה מלמעלה ופיסטוקים קצוצים.

רוצים כנאפה טבעונית? יש!
נשמח להכין לכם גם כנאפה טבעונית נבלוסית וגם כנאפה טבעונית טורקית מעולות (עם גבינת סויה בטעם גבינת עיזים).
את הכנאפה שלנו תוכלו להזמין כמנה אישית וגם כמגש משפחתי –רעיון נהדר לאירוח וסתם זלילה משותפת עם בני הבית וחברים.

עוד בתפריט המתוק שלנו:
מלבי סורי מעולה (כולל גרסת מלבי טבעוני), קטייף (מאפה בסירופ סוכר במילוי גבינת עיזים) וגם הרבה בקלאווה – מבחר סוגי בקלאווה איכותית בעבודת יד מהעיר שכם וגם בקלאווה טורקית מובחרת.

אתם כבר מתגרים? זה הזמן להזמין משלוח!
בהזמנה מאיתנו לא רק שתקבלו את הכנאפה האסלית ושאר המתוקים הנהדרים שלנו במהירות, אלא תוכלו לקבל גם הטבה שווה במיוחד: מי שתהיה לכם זלילה מהנה ומתוקה!

חזור